...

Projektowanie dla branży zoologicznej

Doświadczenie to nasza mocna strona

Jesteśmy agencją reklamową, drukarnią i studiem grafiki, która pomaga firmom budować swój wizerunek i zdobywać nowych klientów.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Należymy do grupy szczęściarzy, dla których praca jest również pasją. Ska Studio świadczy swoje usługi graficzne od 7 lat. Z roku na rok nasza wiedza oraz doświadczenie się powiększa. Gonimy trendy, obserwujemy rynek, stawiamy na oryginalność. Staramy się, aby świadczone usługi graficzne przynosiły jak największe korzyści naszym klientom.

 

Zasady dobrego designu

Według których tworzymy

Frame-11

Innowacyjność

Możliwości innowacji nie są wyczerpane. Rozwój technologiczny zawsze oferuje nowe opcje dla innowacyjnego projektowania.

frame-2

Użyteczność

Produkt kupuje się po to, aby go używać. Projekt musi spełniać nie tylko określone kryteria funkcjonalne, ale także powinien odpowiadać na potrzeby psychologiczne i estetyczne. Dobry design podkreśla użyteczność produktu,

frame-3

Estetyka

Estetyka projektu jest integralną częścią jego użyteczności, ponieważ produkty, których używamy na co dzień, wpływają na nas. Jednak tylko dobrze wykonane proejkty mają szansę być piękne.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Portfolio naszych prac

Jesteśmy agencją reklamową, drukarnią i studiem grafiki, które pomaga firmom budować swój wizerunek i zdobywać nowych klientów. Dbamy o każdy szczegół Twojej identyfikacji.

Nie czekaj dłużej, napisz do nas

Lub wpadnij do biura na kawę!

contact-img

Wycenimy Twój projekt za free

Formularz kontaktowy

Wysyłając zapytanie, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych dla celów rozpatrzenia wiadomości i odpowiedzi na nią. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y w szczególności, iż: administratorem danych osobowych jest Ska studio Sp. z o.o. przetwarzanie danych następować będzie na zasadach szczegółowo opisanych Polityce Prywatności; mam w szczególności prawo: dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody (bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem) i wniesienia skargi do organu nadzorczego; podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.