...

Projektowanie dla branży zoologicznej

Kochamy projektować

Dla branży zoologicznej. Opakowania, etykiety, gazetki promocyjne, posty i banery a nawet stoiska na targi. Przygotujemy co tylko zechcesz. Znamy się na zoologicznych trendach!

Sprytnie, szybko i kreatywnie...

Należymy do grupy szczęściarzy, dla których praca jest również pasją. Ska Studio świadczy swoje usługi graficzne od 7 lat. Z roku na rok nasza wiedza oraz doświadczenie się powiększa. Gonimy trendy, obserwujemy rynek, stawiamy na oryginalność. Staramy się, aby świadczone usługi graficzne przynosiły jak największe korzyści naszym klientom.

 

Co zrobić aby rozpocząć współpracę ?

Trzy kroki

Frame-11

Odezwij się

Napisz do nas poprzez formularz, lub we wiadomości mailowej projekty@skastudio.pl i napisz kilka słów o swoim pomyśle.

frame-2

Odpiszemy natychmiast

Odpiszemy do Ciebie, z informacjami takimi jak cena, pomysły nt. projektów, doradzimy co się sprzedaje. 

frame-3

Gotowy projekt

Prześlemy gotowe propozycje, opakowań etykiet, banerków, itd. Nie masz zdjęć zwierzaków do reklam? Nie martw się! Mamy sporą bazę, podzielimy się.

Zoologia to nasza pasja!

Portfolio naszych prac

 Zobacz co udało nam się zdziałać na rynku. 

Nie czekaj dłużej, napisz do nas

Lub wpadnij do biura na kawę!

contact-img

Zwierzoluby! Rozwiniemy Wasz biznes razem!

Formularz kontaktowy

Wysyłając zapytanie, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych dla celów rozpatrzenia wiadomości i odpowiedzi na nią. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y w szczególności, iż: administratorem danych osobowych jest Ska studio Sp. z o.o. przetwarzanie danych następować będzie na zasadach szczegółowo opisanych Polityce Prywatności; mam w szczególności prawo: dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody (bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem) i wniesienia skargi do organu nadzorczego; podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.